Hotel Orea Špičák Železná Ruda

Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 11 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 12 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 13 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 14 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 15 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 16 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 17 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 18 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 19 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 20 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 21 Hotelu Orea Špičák Železná Ruda 22

.Moderní hotel Orea Špičák postavený v roce 1970 a celkově rekonstruovaný v roce 1998. Hotel se nachází na horské louce vzdálené od hlavní komunikace 800 m. Hotel rodinného typu s překrásným výhledem na nejvyšší horu Šumavy, Velký Javor. Ideální pro rodiny s dětmi (dětská herna, venkovní dětské hřiště, ohniště). OREA Hotel Špičák je ideální pro rodinné pobyty.


Hotel Orea Špičák disponuje: 146 lůžek, 73 pokojů, telefon, TV, satelit, bezpečnostní schránky. Hotel má pokoj s bezbariérovým řešením. Dvoulůžkový pokoj: s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka). Pokoj je vybaven sociálním zařízením. Business suite: Pokoj s dvěma pevnými lůžky, sedacím koutem, psacím stolem nebo psací deskou vč. lampičky, připojením na internet a minibarem. Family suite: pokoj s minimálně dvěma ložnicemi, se třemi a více pevnými lůžky. Ložnice mohou být odděleny mobilním způsobem, nejenom pevnou zdí. Velké apartmá: pokoj s obývacím pokojem a samostatnou ložnicí, minimálně pro dvě osoby, psací stůl nebo psací deska s lampičkou, sedací kout a minibar.


Konferenční nabídka: Umístění hotelu Orea Špičák v klidném a překrásném prostředí je ideálním místem pro pořádání konferencí, meetingů, školení, prezentací, firemních akcí i pobytů. Předností je ozvučený kongresový sál s denním světlem a přímým vstupem na velkou letní terasu. Konferenční prostory Vám můžeme vybavit: zpětný projektor, flipchart včetně papíru a fixů, promítací plátno, TV se zpětnou projekcí, videorekordér, řečnický pult s ozvučením, telefonní linka…


Hotel OREA Hotel Špičák se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava na hranici NP Šumava. "Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou ideálním místem pro relaxační pobyty, zimní i letní turistiku. V těsné blízkosti hotelu jsou lyžařské vleky, sjezdovky a upravené běžecké tratě. V blízkosti jsou největší lyžařské areály Špičák a Velký Javor. Hotely jsou na křižovatce turistických cest a cyklotras. V zimním období doporučujeme zimní pneu a sněhové řetězy!


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-orea-spicak@toprague.cz
Adresa: Špičák 5 Železná Ruda


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Orea Špičák Železná Ruda věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Orea Špičák Železná Ruda se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist